

- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSpelletjes.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVSporten.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOndernemen.TVTalentenjacht.TV
- Cultuur.TVKook.TVOnrecht.TVVaartuig.TV
- Formule1.TVLachen.TVOranje.TVVerkiezing.TV
- Gamen.TVMensen.TVPolitiek.TVVoertuig.TV
- Geloof.TVMode.TVReis.TVVoetbal.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSerie.TVWeer.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpeelfilm.TVWoon.TV
30-12-2019
De bomen zijn kaal en het tehuis is bijna leeg. Hendrik is één van de laatst overgebleven bewoners en staat op het punt te verhuizen naar Bergen aan Zee. Hij neemt afscheid van Leonie en Edward, en gaat een eenzame kerst en dito oud en nieuw tegemoet. Dan ontdekt Hendrik dat Frida heel dicht bij zijn nieuwe zorgcentrum woont. De postume brief van Evert blijkt heel wat verrassingen in petto te hebben…
Het verband tussen de Australische bosbranden en klimaatverandering. Een nieuwe fase in de bosbranden in Australië: toeristen en bewoners van dichtbevolkte gebieden worden geëvacueerd en zelfs het iconische vuurwerk in Sydney staat ter discussie. Veel mensen vinden het ongepast dat er voor miljoenen aan vuurwerk de lucht in wordt geschoten, terwijl er grote tekorten zijn bij de brandweer. Ook is de luchtkwaliteit slecht vanwege de aanhoudende bosbranden in de omgeving. De Nederlandse 'vuur-ecoloog' Matthias Boer is aan de Universiteit van Sydney vooraanstaand onderzoeker. Hij maakt korte metten met klimaatsceptici die het verband tussen klimaatverandering en bosbranden in twijfel trekken. * Hebben btw-verhoging en belastingverlaging hun doel bereikt? Bijna een jaar geleden ging het lage btw-tarief omhoog. Over de kapper, openbaar vervoer en levensmiddelen werd vanaf begin dit jaar niet meer 6 procent maar 9 procent belasting geheven. Ook gezond eten werd duurder. Daar was veel kritiek op: mensen met lagere inkomens zouden minder groenten en fruit gaan eten. En in de grensstreek maakten ondernemers zich ook grote zorgen. Tegenover de btw-verhoging stonden belastingverlagingen, zodat mensen op hun loonstrookje meer zouden overhouden. Onder de streep zouden we erop vooruit gaan was de belofte van het kabinet. Maar is dat ook zo? * Veertig jaar VS en de Arabische wereld. Jimmy Carter werd als president van de Verenigde Staten in 1979 geconfronteerd met gebeurtenissen en opstanden die de relatie met zijn land en de Arabische wereld nu al veertig jaar bepalen. Er was de Islamitische revolutie in Iran, met een veertien maanden durende gijzelingsactie in de Amerikaanse ambassade in Teheran, de Russen vielen Afghanistan binnen wat zou leiden tot een burgeroorlog, en Saudi-Arabië besloot tot een striktere islamitische wetgeving na de bezetting van de grote moskee in Mekka door extremisten. Jimmy Carter is al enige tijd ziek, maar hij gaf bij uitzondering een interview waarin hij terugblikt op dat cruciale jaar 1979.
Nurija wordt 21 jaar geleden geboren in Rusland. Haar moeder kan niet voor haar zorgen en dus wordt het meisje geadopteerd door een Nederlands echtpaar. Nurija speelt in het Nederlands vrouwenvoetbalelftal onder 23 jaar en in de selectie van PSV. Ze wil graag weten hoe het met haar moeder gaat en hoopt dat familieleden haar misschien ook iets kunnen vertellen over haar biologische vader...
Archiefspecial met een overzicht van het eerste decennium van de 21e eeuw. Jaren die internationaal in het teken staan van de aanslagen op de Twin Towers en het Pentagon op 11 september 2001. De westerse en islamitische wereld komen op gespannen voet te staan. Interventies in Afghanistan, de Irakoorlog en aanslagen in Madrid en Londen volgen elkaar snel op. In Nederland maakt de opkomst van de populistische politicus Pim Fortuyn een eind aan de traditionele politieke verhoudingen. In 2002, vlak voor de verkiezingen, wordt Fortuyn vermoord door Volkert van der G. Twee jaar later wordt Nederland opgeschrikt door een nieuwe politieke moord: die op Theo van Gogh door de moslimextremist Mohammed B. Geert Wilders ontpopt zich intussen als bestrijder van de islam en terwijl de eerste iPhone verkocht wordt in Nederland, Hyves ongekend populair is, uggs het straatbeeld sieren en Mark Rutte meedanst met de vrolijke klanken van de Toppers, is de voormalige VVD'er met zijn PVV de grote winnaar van de Kamerverkiezingen van 2010. Van 9 naar 24 zetels. Door middel van gedoogsteun van de PVV aan het Kabinet Rutte-I komt Wilders met zijn partij in het centrum van de macht terecht.
Het was een jaar van verdeeldheid, van tegenstellingen, van de barricades. Klimaatdemonstranten, boeren, bouwers, leraren... Ze lieten van zich horen, en zij niet alleen. Duidelijk is dat onze manier van leven gaat veranderen, maar over hoe dat moet gebeuren lopen de meningen uiteen. Ook in de rest van de wereld gingen mensen de straat op: tegen hun overheid, voor meer autonomie, voor verbetering van hun levensomstandigheden. En het Verenigd Koninkrijk bleef in 2019 een land van verdeeldheid, van voor of tegen Brexit. Toch zochten en vonden Nederlanders ook verbinding: samen juichen, samen vieren, samen herdenken. En het kabinet sloot akkoorden, over maatregelen tegen klimaatverandering, over maatregelen tegen stikstof, over de pensioenen. Winfried Baijens leidt de kijker door het nieuwsjaar 2019.
Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland is een eenmalige special waarin Bekende Nederlanders, zoals Patty Brard en Gerard Ekdom, hun favoriete momenten uit het programma delen. Alle typerende fragmenten passeren de revue, waaronder de ontelbare verbouwingen a la familie Meiland, de autoritjes die vrijwel altijd op dodemansritten leken en natuurlijk de legendarische 'wenkbrauw avond'. Maar dat niet alleen, ook de spraakmakende huisdieren van de familie komen aan bod, evenals de ijzersterke band tussen Erica, Martien, Maxime en Montana.
Reacting To WORLD’S FUNNIEST Cartoon ANIMATION! This is the world's funniest cartoon animation ever made in the world! This animation is easily the funniest in the world, and we're going to react to it today! If you love animations, and funny animations, you'll love the world's funniest cartoon animation! Video in this video: Pencilmate's Package Pursuit! | Animated Cartoons Characters | Animated Short Films - Klik hier MY MERCHANDISE Klik hier MY GEAR My Capture Card! Klik hier CREDITS Can't Stop Won't Stop - Mighty & High Klik hier
Onder leiding van Jan Versteegh is het bekendste en leukste woordspelletje terug op televisie. Twee teams proberen zoveel mogelijk 5-,6 en 7-letterwoorden te raden en op de juiste manier te spellen. Is een woord fout gespeld of is er twijfel of een woord wel bestaat? Wandelend woordenboek en jurylid JP is gelukkig weer van de partij om hierbij uitsluitsel te geven.
Yo guys! Ik ben Thorben, 19 jaar en speel voornamelijk Fortnite. Ik upload & stream dagelijks mijn fortnite games op dit kanaal. Hopelijk kunnen jullie wat van mij leren en misschien ook wel andersom ;). Fortnite itemshop code: vthorben ( Gebruik je deze code, dan kom je op mijn instagram te staan! ) Video editor: Klik hier Klik hier stats: Klik hier settings: X 0.70 Y 0.70 Targeting sens & scope: 0.65 Building sens: 1.50 Zakelijk: vThorben@4alllevels.com Social media: Youtube: Klik hier Klik hier Klik hier
Melinda dealt met een geest die gelooft dat een e-mail haar dood en de coma van haar moeder heeft veroorzaakt en is van plan de ellende te verspreiden.
Man bijt hond brengt alledaags nieuws en laat zien wat Nederland bezighoudt. Door het kleine nieuws groot te maken en het grote nieuws klein te maken wordt Nederland met een knipoog in beeld gebracht.
In 2019 en 2020 herdenken we de bevrijding van Nederland. Herman van der Zandt maakt de balans op van het eerste halve jaar: D-Day, de bevrijding van Limburg, Operatie Market Garden en de Slag om de Schelde. Met speciale aandacht voor de veteranen: toen jongens van soms nog geen twintig, nu oude mannen van in de negentig.
Ben heeft een afspraak met directeur mevrouw Römer, zij gaan Aziatisch eten. Of bedoelt zij toch iets anders met tongtrainen? En Wouter lust plotseling heel pittig eten. Waarom eten ze in warme landen zo pittig? Alles over proefzones in Nee of Ja.
NPO Radio 2 dj Paul Rabbering is met de blauwe pick-up op bezoek bij VVD-fractievoorzitter Klaas Dijkhoff om te praten over wat werkelijk belangrijk is in het leven aan de hand van 'Hurt' van Johnny Cash, nr 31 uit de TOP 2000.
The Martin Garrix Show S4.E9 - TOMORROWLAND ? Hold On is out now: Klik hier was so good to be back at Tomorrowland this year and super proud of the STMPD RCRDS stage! Turn on subtitles ???? Subscribe to my channel: Klik hier turn on notification so you never miss one of my videos! ???? Follow Martin Garrix: Facebook: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier STMPD RCRDS YouTube: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Martin Garrix Top Music Videos: Used To Love: Klik hier Days: Klik hier On Life: Klik hier Klik hier To Be Lonely: Klik hier The Name Of Love: Klik hier For You: Klik hier Far Away: Klik hier Klik hier #S4 #Tomorrowland #MartinGarrix #STMPDRCRDS
Han Peekel blikt terug op de carrières van grote televisiepersoonlijkheden. Zoals regisseurs, cabaretiers, artiesten en de mensen achter de schermen. In deze aflevering staat presentator Tineke De Nooij centraal.
Compilatie van alle bizarre, grappige, leuke en mooie momenten uit het seizoen eDivisie 2019-2020 tot de winterstop! [DEEL 1]. De eDivisie is de officiële FIFA 20 Ultimate Team-competitie van de Eredivisie, mede mogelijk gemaakt door Basic-Fit en Domino's. Check de website voor het speelschema, actuele stand en meer! Klik hier de socials en blijf altijd op de hoogte van eDivisie Klik hier on! ???? ?? ???? ???? Deze video bevat een betaalde samenwerking met Basic-Fit. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie, ga naar Klik hier
Jongens blijven jongens, alles moet los! Wil je mijn website bezoeken? www.nienkeplas.com --- Hier vind je ook mijn vernieuwde speellijst! PS. LET OP ER ZIJN FAKE TICKETS VOOR MIJN THEATERVOORSTELLING IN DE OMLOOP! ???? Koop alleen via de originele weg kaarten en bijvoorbeeld niet via Marktplaats. Zou zonde van de centen zijn! ???? Stalkers kunnen naar: YouTube: Klik hier Klik hier Contact: info@nienkeplas.com Duimpie uit je arie halen en hier achter laten, mijn dank is groot. Later kut (of lul, of kutlul das altijd raak)
Deze week in First Roulette: Joey Bravo. Het spel waar het rad bepaald hoe pittig de vragen worden. Zo komen we te weten of Joey samen werkt met merken voor het geld en of hij wel eens iemand heeft opgelicht. ABONNEER op FIRST: Klik hier #OPLICHTEN #ROULETTE VOLG ons op INSTAGRAM voor exclusief backstage materiaal! Klik hier dag een nieuwe video! Check de video’s, chat mee in de livestream en blijf op de hoogte door je te abonneren op het kanaal. FIRST wordt gepresenteerd door Veras, Youstoub, Qucee, Keizer, Dzifa, Ouassima, Ta Joela, Sjaak en Delany! Deze video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. Deze vermelding is onderdeel van de 'Social Code: YouTube'. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar Klik hier
Abonneer op dit kanaal: Klik hier video: ? Knolpower kledinglijn ? Klik hier naam is Enzo Knol en ik upload elke dag om 16:00 een vlog! Instagram: Klik hier Alle afspeellijsten ? ? EnzoKnol Vlogs 1601 t/m 1800 Klik hier EnzoKnol Vlogs 1401 t/m 1600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1201 t/m 1400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1001 t/m 1200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 801 t/m 1000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 601 t/m 800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 401 t/m 600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 201 t/m 400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1 t/m 200: Klik hier Minecraft Seizoen 3: Klik hier Minecraft Seizoen 2: Klik hier Minecraft Seizoen 1: Klik hier Minecraft mini games: Klik hier EnzoKnol Meetings: Klik hier vette peace ?
? Yayy leuk dat je weer kijkt! In deze weekvlog zie je dat Tien jarig is en wat ik haar cadeau geef. Daarnaast zie je hoe onze kerst verliep. Veel plezier bij het kijken! ? Benieuwd geworden naar Nocesso*? Klik hier voor meer informatie en om dit lekkere drankje te bestellen! Klik hier Dit betreft een betaalde samenwerking. ? Geen video's missen? ABONNEER HIER voor 2 video's per week: Klik hier MEER WIL & TIEN Website: Klik hier Klik hier & Klik hier KOOP HIER ONS BOEK '12 MAANDEN ZWANGER': Klik hier VIDEO'S ? Hallo lieve Jelle! Klik hier Hallo lieve Gijs! Klik hier Hallo lieve Maik! Klik hier Nog een baby?! Klik hier Ik moet jullie iets vertellen! Klik hier Mijn bevalling en kraamtijd Klik hier Momfessions #1 Klik hier Gênante momenten: op de werkvloer Klik hier Wat groeit er in mijn buik? Klik hier 2Test: Diva cup review Klik hier Hoi! Superleuk dat je een video van ons kijkt. Wij zijn Willemijn & Martine van het Youtube kanaal Wil & Tien. Hier maken we video's over alles wat wij vinden dat jij moet weten over relaxed moederschap en positief leven. Wij zijn twee beste vriendinnen en moeders uit Groningen. Misschien ken je ons nog wel van onze oude YouTube kanalen LiveLifeGorgeous, Kletskerk&vanVlochem en 2WMN. We wonen beide samen met onze mannen Djurre & Jorrik. Willemijn is moeder van Jelle (november '15) en Gijs (januari '17). Martine is moeder van Maik (november '17). Elke maandag om 16.00 uur uploaden we een weekvlog en op vrijdag om 16.00 uur kun je een tweede video bekijken. We maken video's over het moederschap, zwangerschap, bevalling, momfessions, positief leven, shoplogs, koken, fashion, persoonlijke ontwikkeling, inspiratie video's, food, weekvlogs, kletsvideo's, reizen, genante momenten, uit de shit, kappersvlogs, interieur, huishouden, opruimvideo's en beauty. Veel plezier bij het kijken! ? Muziek door Bensound.com / Muziek Fabriek Online
De mooiste 19 goals van 2019 voor jou op een rij! ABONNEER ?? Klik hier ONS OOK OP: ?? Instagram: Klik hier Facebook: Klik hier Twitter: Klik hier
Vanaf de hoofdstad Zagreb gaat de reis naar de kust en grootste haven, Rijeka. Zo krijg je een goed beeld van Kroatië, waar moerassen plaats maken voor woest bergland, voor de trein steil afdaalt naar de kust.
Edward Sturing is de nieuwe hoofdtrainer van Vitesse. De 56-jarige oefenmeester maakt de rest van het seizoen als hoofdtrainer af. Joseph Oosting blijft als assistent-trainer betrokken bij de A-selectie. Samen met Nicky Hofs en Raimond van der Gouw vormen zij de vernieuwde technische staf.
Animatieserie over de Moomins, een bijzondere en idealistische familie, met veel liefde voor de natuur. De nieuwsgierige MoominTrol gaat voorop in het ontdekken van de magie van de Moominvallei.
Het hele gesprek met Vlaams Belang'er Dries van Langenhove. Bestel je eigen Klimaatoptimist T-shirt via Klik hier je hier op het Jensen Youtube kanaal: Klik hier Jensen Show op Spotify: Klik hier Jensen Show op iTunes: Klik hier
Elke ochtend krijgt de kijker van Pauline Spiering of Mascha de Rooij een aantal oefeningen, die voorzien in de dagelijkse portie hersengymnastiek. Alle oefeningen zijn wetenschappelijk getoetst en dragen bij aan de verbetering van het geheugen.
Met niet aflatend enthousiasme stimuleren Olga Commandeur en Duco Bauwens elke Nederlander om mee te bewegen.
Vrolijk programma voor kleuters. Fenna Ramos woont samen met haar beste vriend en knuffel Zappie in een zappelin. Overal waar Fenna is, is Zappie ook. De hele dag door beleeft Fenna avonturen, vertelt ze verhalen, speelt ze spelletjes en kookt, knutselt en zingt ze vanuit haar woonkamer, slaapkamer of moestuin voor de allerkleinste kijkers.
Appie heeft een cape gemaakt van een gevonden dekentje en is vandaag Megaman. Met zijn super krachten redt hij spinnen en kleine koraalvisjes maar voor de grote Arapaima vis is hij zelf bang en hij blijkt niet de enige.
LET OP! Vanaf januari 2020 kan er wat gaan veranderen op ons kanaal ivm de nieuwe wetgeving. Registreer je HiER sowieso als je ons wilt blijven volgen in het nieuwe jaar! ????Klik hier (meer info volgt later nog …) Vorige Video: Klik hier DUIMPJE OMHOOG EN ABONNEER GRATIS OP ONZE KANALEN! ? Klik hier KIDS KANALEN: (uploaden als het uitkomt) Luan Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier zijn de reacties nog steeds uitgeschakeld door youtube. Reageren mag uiteraard wel onder de community post! KADOOTJES VAN SiNT ???? - Luan Bellinga & Coole Piet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier OMHOOG ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier BELLiNGA'S - Droomboom ????(Officiële videoclip) Klik hier BELLiNGA'S - Volg je hart ???? (Officiële videoclip) Klik hier zijn Daniel ( 39) Fara ( 32) Luan ( 7) Lucilla ( 4,5 ), Luxy ( 1,5) en onze hondjes Woezel en Pip ( 2 jaar) VOLG ONZE INSTAGRAM: Klik hier je een foto van/met ons? gebruik dan: #DEBELLINGAS #FAMILIEVLOGGERS.NL Mail ons zakelijk op: Daniel@Bellinga.TV * Onze vlogs lopen 10 dagen achter op realiteit Volg ons op facebook: ? Klik hier MAIL STUREN? DAT KAN! Bellinga International Management t.a.v. De Bellinga's van FamilieVloggers.nl Rolderdiep 18 8032 TM Zwolle The Netherlands Dit kanaal is gestart op: 6 feb 2013 6 nov 2013 maakte we onze ALLER EERSTE vlog: Klik hier okt 2014 maakte we onze eerste weekvlog: Klik hier juli 2015 besloten we DAGELIJKS ons leven te vloggen: Klik hier juni 2016 heeft ons kanaal een naamsverandering gehad van " SlankEnFitTV" naar " DE BELLINGA'S" Bellinga Movie 2018: Klik hier Movie 2017: Klik hier Movie 2016: Klik hier Bellinga Movie 2015: Klik hier lopen we 10 dagen achter?* Klik hier interesante video’s van DE BELLINGA’S: ZWANGER VAN ONZE DERDE! Klik hier ALLER EERSTE VLOG OOIT! Klik hier VAN DANIEL EN FARA BELLINGA Klik hier GEFILMD VAN LUCILLA Klik hier VLOGGERS OP DE DYTG 2016 Klik hier LUAN 4 JAAR Klik hier VERJAARDAG VAN LUCILLA Klik hier KANALEN VAN ONS: Als De Kids Naar School Zijn Klik hier niet meer actief) SlankEnFitTV: Klik hier meer actief) Liefs, Fara en Daniel Bellinga Mail ons zakelijk op: Daniel@Bellinga.TV of bel 0031651896005 Muziek afspeellijst: Klik hier vlogs: Klik hier muziek: Klik hier liedje: Klik hier & Daniel maken al graag 10 jaar lang een daily video dagboekje. Het word dus niet special gemaakt voor kinderen, maar voor ons zelf, herinneringen te kunnen opslaan voor ons en de kinderen voor later. En is niet bewust voor boven de 18 jaar en ouder gemaakt. Al onze videos voldoen volledig aan de Youtube Family and Childproof guidelines. Deze video bevat geen betaalde samenwerking. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar Klik hier
In Missie MAX worden het uitgezonden personeel en hun relaties in het zonnetje gezet. Tijdens dit evenement hebben de relaties van iedere uitgezonden militair één minuut de tijd om een kerstgroet voor ze op te nemen. Jan Slagter brengt de boodschappen aan de uitgezonden militairen.
De grom uit de hond halen, een bundel vol bezweringen, schijnbare oplossingen en valse beloftes. Lukt het deze dichter om ons gerustgesteld in slaap te laten vallen? Een nachtzoen van Iduna Paalman.
